לחצו על התמונה לצפייה באיכות טובה

צימרים מרשימים מעוצבים בסגנון כפרי
גודל ומספר חדרי שינה : 80 ממ”ר , אפשרות בחירה בין דירה 1 עם חדר שינה אחד ודירה 2 עם שני חדרי שינה
מיקום : כ 50 ק”מ מאמסטרדם , 15 ק”מ מהעיר אוטרכט , מחוז אוטרכט
מספר צימרים בחווה: 2
יש אפשרות לארוחת בוקר (זול יותר לעשות קנייה מרוכזת בסופר של הכפר)

החווה הטיפוסית של המשפחה שוכנת בין העיירות ההיסטוריות אייסלסטיין ומונטפורט , עם יסודות מהמאה ה -18. בקרבת הערים עם היסטוריה עתיקה כאוטרכט (Utrecht ), Schoonhoven וOudewater זה הוא הבסיס האידיאלי לטיולי יום ב “לב הירוק” היפה של הולנד. המיקום המרכזי של החווה מציע הנאה מהשלווה בסביבה יפה מצד אחד ובו זמנית תוך זמן קצר גישה למקומות מעניינים רבים :
בקרו בעיר היפה אייסלסטיין – בכל יום שישי בצהריים וערב יש שוק נחמד.
שכרו סירה במרינה הממוקמת 500 מטר מהצימר לשייט מקסים דרך העיירות בסביבה
החווה שייכת למשפחה כבר שלושה דורות ועברה שינויים רבים במשך השנים .בשנים הראשונות הוחזקו פרות חולבות והכינו גבינות בשילוב חקלאות וטיפוח עצי פרי . כיום לא חולבים יותר את הפרות אלא מתמחים בטיפוח פרות חולבות לעתיד.

דירה 1 : שני חדרי שינה וסלון ( לעד 5 נפשות)
בקומת קרקע סלון מרווח עם ספסל ושולחן עץ אותנטי , המטבח מאובזר בכלי אוכל ובישול, כריים,מקרר עם פריזר, מכונת קפה וקומקום חשמלי. חדר מקלחת מרווח עם אמבטיה, מקלחת וכיור גם הוא ממוקם בקומת הקרקע.
בקומה ראשונה שני חדרי שינה מרווחים . בחוץ טרסה לישיבה עם גינה מטופחת לאורחים וטרמפולינה לילדים.

דירה 2: חדר שינה אחד וסלון ( לעד 4 נפשות)
בקומת קרקע סלון מרווח עם ספסל ושולחן עץ אותנטי , המטבח מאובזר בכלי אוכל ובישול, כריים,מקרר עם פריזר, מכונת קפה וקומקום חשמלי, חדר הרחצה ממוקם גם הוא בקומת הקרקע ובו שירותים, מקלחת וכיור.
חדר השינה בקומה הראשונה ובו 2 מיטות נוחות (2.20 מטר , ניתנות להצמדה) ועוד שתי מיטות חקלאים הולנדיות טיפוסיות ( מאוד נחמד לילדים אך גדולות מספיק גם למבוגרים)
בחוץ טרסה לישיבה עם גינה מטופחת לאורחים וטרמפולינה לילדים.